Treeningute ajad

Pirita

Koht: Pirita Velodroom

2017-2018 sünd lapsed (treener: Luisa-Lotta Terep, 5302 8183, luisa@cfc.ee) – KOHAD TÄIS!
Esmaspäev 18:00 (sept-mai)
Kolmapäev 18:00 (sept-mai)

2014-2016 sünd lapsed (treener: Kaspar Vaher, 56627322, kaspar@cfc.ee)
Esmaspäev 15:30
Kolmapäev 15:30
Neljapäev 16:30

2011-2013 sünd lapsed (treener: Anna-Liis Veerpalu, 5302 7932, annaliis@cfc.ee)
Esmaspäev 16:30
Kolmapäev 16:30
Neljapäev 16:30
Laupäev 10:00 (ei toimu võistluste ajal)

2008-2010 sünd lapsed (treener: Kaspar Vaher, 56627322, kaspar@cfc.ee)
Esmaspäev 17:00
Teisipäev 17:00
Kolmapäev  17:00
Reede 16:30
Laupäev 10:00 (ei toimu võistluste ajal)

2007 ja varem sünd noored (treener: Riho Roosipõld, 51997515, riho@cfc.ee)
Esmaspäev 17:00
Teisipäev 17:00
Kolmapäev 17:00
Neljapäev 17:00
Reede  16:30
Laupäev 9:30 (ei toimu võistluste ajal)
Pühapäev 9:30 (ei toimu võistluste ajal)

Viimsi

Koht: Forus Spordikeskus (Viimsi kooli kõrval)

2016-2018 sünd lapsed (treener: Marie-Cathleen Kilp, 56502401, marie@cfc.ee)
Teisipäev 18:00 (sept-mai)
Neljapäev 18:00 (sept-mai)

2012-2016 sünd lapsed (treener: Bert Tippi, 56217188, bert@cfc.ee)
Esmaspäev 15:00
Kolmapäev 15:00
Neljapäev  15:00

2011 ja varem sünd lapsed (treener: Bert Tippi, 56217188, bert@cfc.ee)
Esmaspäev 16:30
Teisipäev 16:30
Kolmapäev 16:30
Neljapäev  16:30
Reede 16:30

2012-2016 sünd lapsed (treener: Ave Ojasoon, 55524260, ave@cfc.ee)
Esmaspäev 15:00
Teisipäev 16:30
Neljapäev  15:00

2011 ja varem sünd lapsed (treener: Ave Ojasoon, 55524260, ave@cfc.ee)
Esmaspäev 16:30
Teisipäev 15:00
Kolmapäev 16:30
Neljapäev 16:30
Reede 16:45

Täpsema info saamiseks võta julgelt treeneriga ühendust!

NB! CFC Spordiklubil on õigus kasutada heli- ja pildimaterjali, mis on seotud treeningrühmas osalevate liikmetega. Seda kasutatakse Spordiklubi tegevuste edendamiseks, sealhulgas tegevuste ja ürituste kajastamiseks ning reklaamimiseks erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel ja kodulehel. Kui spordiklubi liikme esindaja ei soovi vastavasisulise materjali ilmumist, palume esitada avaldus rattakool@cfc.ee.

Toetajad

  • MetaPrint
  • Osmo suusk
  • ttp suusk
  • hekotek
  • Sportland
  • ToKo
  • Iizi kindlustus
  • RM Stuudio