CFC maanteeratturid tegid EMV Kriteeriumis medalirohke avastardi

Postitus

Pühapäeval sõideti Tallinnas Lillepi pargis EMV KRITEERIUMIS I etapp. Suurima delegatsiooniga esindatud CFC Spordiklubi saavutas 41 osalejaga 10 medalit.

Vihmasajus alanud võistluspäeva esimene start tõi kohe päikese CFC õuele. N10 vanuseklassi poodiumi hõivasid:
1. Maribel Rannala
2. Natali Nora Nigul
3. Maria Treier

Kell 12:30 alanud teises sõidus oli stardis 33 jalgratturit. Esimesena ületas lõpujoone Romet Pajur (CFC), kes saavutas, lisaks vahefinišis kogutud teise koha punktidele, kindla esikoha.

Kolmest kolm… Kolmandas stardis kell 12:50 CFC kullasadu jätkus. Kuigi 15 neiu hulgas oli stardijoonel vaid üks CFC õpilane Mathilde Manuela Nigul, õnnestus siingi võit vormistada. Eelmisel aastal noorte olümpial kogemusi omandanud Mathilde Manuela vormistas esikoha viimase ringi tõusul eest ära sõiduga Kristel Sandra Sooniku (VRK) ees.

Päeva osavõturohkeim oli M14 vanusegrupi start, kus kitsal Lillepi pargi rajal oli korraga võistlemas 52 jalgratturit, kellest koguni 14 esindas meie klubi. Esimese võistlusele omases adrenaliinirohkes võidusõidus pidi rüseluses katkestama üks meie õpilane, kellega õnneks midagi tõsist ei juhtunud. Soovime talle kiiret paranemist. Meie parimad olid:

4. koht Robert Johanson,
7. Ron-Thorren Floren,
14. Gregor Kokk,

M16 stardis kell 13:50 oli joonel 32 võistlejat. Esimesena tuiskas üle lõpujoone tugeva spurdi teinud CFC õpilane Robert Raasuke, kes kokkuvõttes kerkis poodiumi 3. astmele.

NJ ja NE vanuseklasside ühises stardis saavutas Kelly Kalm õdede Ristide vahel tubli 2 koha.

Medalita ei lõppenud CFC jaoks ka järgmine start kus joonel Sport, Seenior 1-7 klasside võistlejad. Alar Nigul saavutas 1 koha MSen3 klassis ja Sander Randver oli MSport klassis 2. kohal.

Päeva kõige sinisemaks kujunes MJ start, kus ligemale pooled esindasid CFC spordiklubi. 30km läbiti keskmise kiirusega 40,586km/h ja esikümnesse pääses 7 CFC juuniorit.