Jõulumäe sügissprindi 2013 võitis Kein Einaste

Postitus

Juba kolmandat aastat korraldasid Spordiklubi CFC, Karupesa Team ja Jõulu Suusaklubi koostöös Jõulumäe Tervisespordikeskusega Jõulumäe sügissprindi. Sel aastal olid esimest korda kavas ka täiskasvanute klassid. Võistlema tulnud sprindikoondise liikmetest Timo Simonlatserist ja Kein Einastest pani oma võimu maksma viimane. CFC esindaja Timo murdis finaalsõidus suusakepi, meie parimaks meheks oli Martin Remmelg, kes sai Jõulu Suusaklubi esindaja Keini järel teise koha. Lastele tõi koondiseliikmetega samal võistlusel osalemine elevust ja rõõmu.

Noorte seas olid meie omadest parimad võidu toonud Sandra Didvig (N12), Henri Ahtiäinen (M16) ja Alvar Andres Virkus (M18). Esimese koha sai ka Helena Nurmik naiste klassis, kus osalejate arv jäi oodatust väiksemaks. Poodiumile jõudsid veel Kaspar Päärson (M12 II), Eva-Maria Pajuri (N12 II), Kristiina Kresmer (N18 II), Henri Roos (M16 II) ja Kaspar Vaher (M18 III). Tublid olid ka kõige pisemad Grete Maria Kresmer, Luisa Lotta Terep ja Joosep Balõnski, kes tegid kaasa oma esimesel rullsuusavõistlusel.

Täname Jõulumäe Tervisespordikeskust ning kõiki toetajaid!