Tartu Sügisrull 2012

Postitus

Läinud laupäeval, 22. septembril toimus Tartus, Tähtvere Spordipargis traditsiooniline,  arvult juba 16. Tartu Sügisrull. Võistlus koosneb jooksust ja rullsuusatamisest vabatehnikas, võistlusele teeb keerukaks rullsuusatamisele üleminek kohe peale jooksu. Nii mõnelgi meie klubi noorel läks hea koht just vahetusega kaduma.
CFC Suusakooli õpilastest saavutasid II koha Kristiina Kresmer N18 klassis. Kaspar Vaher II koha M18 klassis. III koha saavutas Karli Veelian M20 klassis. Frank Abner saavutas 4. koha M16 klassis, Matthias Kalev ning Alvar Virkus V koha vastavalt M16 ja M18 klassis. Tubli oli ka Amanda Kaijanen, kes saavutas VI koha N14 klassis.