Filter Maantekarikasari – eesmärk täidetud

Postitus

Filter Maanteekarikasari selleks aastaks läbi. Kui aasta alguses CFC Spordiklubi nime all esindusvõistkond registreeritud, sai seatud eesmärk tuua koju nii individuaalne kui meeskondlik üldvõit. Kui meeskondlik üldvõit kujunes vormistamise küsimuseks juba poole suve pealt, siis individuaalne üldvõit oli enne viimast etappi, Fakto Auto Rahvasõitu, veel täiesti lahtine. Viimasele etapile startis liidrisärgis meie Kristo Prangel, kuid kuna üldvõitja selgitati 5 etapi kokkuvõttes, olid paremad šansid üldvõiduks Vahur Valvasel (Rein Taaramäe Rattaklubi) ja meie Gert Jõeäärel.

Exceli tabeli kalkulatsioonide põhjal oli viimaseks etapiks ülesanne selge: Gert Jõeäär peab üldvõiduks viimase sõidu võitma. Selline korraldus sai Gertile ka tiimi kapteni (Joonase) poolt võistluspäeva hommikul antud, mille peale tuli lakooniline vastus: “Ok. Lihtne siis”.  Mees tegi, mis lubas ja nii sai CFC Spordiklubi nii meeskondliku kui individuaalse üldvõidu. Kristo Prangel üldkokkuvõttes 3. kohal. Eraldi tooksime välja ka hea meeskonnavaimu – näiteks Sander Kempi loobus suisa kahel etapil oma rattast (sellega ohverdades oma võimalused vanuseklassis üldvõit saada), et liider Kristo Prangel saaks üldvõidu nimel edasi heidelda.

CFC poodiumikohad Filter Maanteekarikasarja üldkokkuvõttes:

M30 võitja Gert Jõeäär

M50 võitja Toomas Kirsipuu

M-U30 võitja Kristo Prangel

N-U19 võitja Mathilde Nigul

N-U30 võitja Kristin Rõzko

N-U19 II. koht Joanna Helmik

N-U19 III. koht Jete Eevald

M-U15 III. koht Remi Rikolas

N-U17 III. koht Laura Tormet

 

Täname kõiki CFC Spordiklubi sportlasi, kes Filtri sarjas 2017 hooajal meid esindasid!

Loodetavasti järgmisel hooajal saame välja panna veelgi tugevama tiimi, kus esindusvõistkond ehitatakse ümber CFC raudvara – Toomas Kirsipuu.