Šmigun-Vähi tekitas elevust Mae suusakooli perepäeval

Postitus

Vancouveri taliolümpial Eesti medaliriikide hulka tõstnud Kristina Šmigun-Vähi tegi hooaja lõpus kaasa meeleolukal CFC Spordiklubi Jaak Mae nimelise suusakooli perepäeval. Kahekordse olümpiavõitjaga koos harjutamine innustas noori veelgi usinamalt treeningtööle pühenduma.

CFC suusakooli treener Riho Roosipõld oli väga tänulik, et Kristina Šmigun-Vähi ja samuti Vancouveri olümpiadelegatsiooni kuulunud Timo Simonlatser vastasid perepäeva kutsele jaatavalt ja leidsid pühade ajal mahti noori utsitada. “Lapsed said fantastilise elamuse,” kirjeldas Roosipõld ülivõrdes.

Osalejaid oli Pirita Spordikeskuse radadel aset leidnud perepäeval pea sada inimest, neist enamus said ka suusad alla. “Tegime teatevõistlusi, kus võistkondades olid segamini lapsed ja täiskasvanud. Seisusekohaselt oli parim Šmigun-Vähi tiim. Peale selle said lapsed tippsuusatajaid küsitleda ja toimusid võistlused ka emadele-isadele. Lõpetuseks autasustamine, pildistamine, autogrammide jagamine ja supi söömine,” võttis Roosipõld kokku meeleoluka hooaja lõpuürituse.

Uudise allikas: DELFI Sport